מטבע פאי תחזית עדכנית האם הוא באמת מצליח?

מטבע פאי האם הוא באמת כזו הצלחה מסחררת כמו שעושים ממנו או שהוא בכלל עבודה בעיניים שממשיכה למשוך אחריה משתמשים, בפוסט זה נסקור בדיוק היכן הוא עומד. [למי שרוצה להצטרף קוד הפניה: Richback]
מטבע פאי תחזית עדכנית האם הוא באמת מצליח? 2022

מטבע פאי הוא יחסית מטבע חדש בעולם המטבעות הקריפטוגרפים, אך עד כמה הוא הולך להצליל ולהתפתח, בכתבה זו אנחנו עונים על הכל, אך לפני שנפרט, חשוב להבין איך הכל התחיל.

כריית מטבעות קריפטוגרפיים היא תהליך מחשוב מורכב הדורש בדרך כלל שימוש בציוד מיוחד. כרטיסי מסך רבי עוצמה משמשים לכריית את'ריום ואילו ביטקוין כורים בעזרת ASIC שהם יקרים אף יותר. מפתחי רשת פי פי החליטו להפוך את הקריפטו שלהם לנגיש יותר. כל בעל סמארטפון יכול לכרות קריפטו של PI.

בעוד שמטבע PI Network פופולרי מאוד בקרב משתמשים, עתידו של מטבע הקריפטו PI אינו כה ברור.

העיקרון הבסיסי של מטבע פאי

מטבע פאי לוגו
מטבע פאי לוגו

המטרה העיקרית של מפתחי רשת ה- PI הייתה ליצור פלטפורמה פשוטה ונוחה לקריפטו ולחוזים חכמים שלא תצרוך הרבה אנרגיה כמו כמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. קבוצה של ארבעה בוגרי סטנפורד – האנתרופולוג צ'נגדיאו פאן, מדעני המחשב ניקולס קוקאליס ואורליאן שילץ, ורב העסקים וינס מק'פיליפ – התאחדו ויצרו אפליקציה פשוטה שיכולה גם לחלץ את האסימון החדש (מטבע PI) ולאחסן אותו.

אפליקציית PI הושקה ב -14 במרץ 2019 וביוני מספר המשתמשים הפעילים כבר עלה על 100,000. על פי ביקורות, משתמשים מוצאים שאפליקציית רשת ה- PI נוחה מאוד וקלת השימוש-זהה לאפליקציית Changelly. הכל מוסבר בצורה ברורה ותמציתית, ומאפשר למשתמשים לכרות מטבעות PI בקלות. אפליקציית ה- PI אפילו פועלת ברקע, כך שתוכל להמשיך לכרות מטבעות קריפטוגרפיים של PI באופן פסיבי במהלך היום שלך.

היתרונות העיקריים של קריפטו PI הם:

פַּשְׁטוּת. משתמש שמעולם לא שמע על ביטקוין וקריפטו לפני כן יוכל לכרות מטבע PI ללא מאבק. יש לנו מדריך שלב אחר שלב כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים של PI.
חלוקה הוגנת. מספר מטבעות ה- PI שנכרו אינו תלוי בקיבולת ובחומרה של המכשיר שלך.
תוספת רווחים. משתמשים שתורמים לפיתוח רשת PI מקבלים פרס.
מכיוון שלא צריך לתרום כוח מחשוב לכריית מטבע PI, הצפנה של רשת PI עשויה לעניין כל מי שרוצה להרחיב ולגוון את תיק הקריפטו שלו. כריית PI אינה תלויה בכוח המחשוב של המכשיר שלך, אך ישנם כמה גורמים נוספים המשפיעים על המהירות שבה אתה מכרה את ה- PI, כמו כמות האנשים שהפנית לאפליקציה. מהירות כריית מטבעות ה- PI יורדת ככל שאנשים כורים אותה יותר.

מהירות כריית PI עבור הפניות פעילות מחושבת על פי נוסחה זו:

X * 25% * (Y Pi/Hr + Y), כאשר X הוא מספר ההפניות ו- Y הוא מהירות הכרייה הבסיסית

כך, עבור 10 הפניות פעילות ומהירות כרייה של 0.39 תקבל:

10 * 25% * (0.39Pi/Hr + 0.39) = 1.975 Pi/Hr (1.975 מטבעות Pi לשעה)

מידע בסיסי אודות מטבע Pi

שם הפרויקטPI network
סימן מסחריPI
סוגToken
סוג רשתBlockchain
תאריך השקה14 March 2019
אתר רישמיhttps://minepi.com/ 

Cryptocurrency PI הפך פופולרי למדי בקרב הכורים: מספר המשתמשים הפעילים הגיע למיליון אחד בנובמבר 2019.

על פי Google Trends, שיא הפופולריות של מטבע ה- PI היה בפברואר 2021, כאשר מספר המשתמשים גדל באופן הפעיל ביותר.

תחזיות עתידיות למטבע פאי

כעת, בואו נגיע לחיזוי המחיר של רשת PI. ראשית, נסתכל על מה שיש למשפיעים לומר על מטבע הרשת PI.

יש לציין כי הצפנת Pi Network מקודמת בעיקר על ידי המשתמשים עצמם. הם מתארים את יתרונות הפלטפורמה ומספקים שמות הפניות לשיפור ההכנסות שלהם. נראה שהתוכנית עובדת בצורה מושלמת.

רשת PI היא פרויקט צעיר יחסית אך מבטיחה מאוד – הכורים אינם מפקפקים בפוטנציאל שלה.

תחזית עתידית לשווי מטבע PI

המחיר הנוכחי של רשת Pi הוא כלום. המפתחים בונים ומפתחים כעת את התשתית של רשת PI, והמטבע עדיין לא רשום בבורסות כלשהן. במהלך הרבעון הראשון של 2021 השיקה רשת PI את אפליקציית סיעור מוחות של Pi המאפשרת למשתמשים להציע רעיונות משלהם ולהצטרף לפרויקטים שהחלו אחרים. צוות רשת PI עובד כעת על בניית פלטפורמת השירות PI. מטבע PI קיבל גם ארנק משלו בחודש אפריל. השלב האחרון בפיתוח רשת PI יהיה תחילת המסחר. אז בעצם נוכל לראות את מחיר הרשת PI בפועל.

למרות שאין ברשת תחזיות מחיר מסוימות לרשת Pi (ואינן יכולות להיות, מכיוון שהיא עדיין לא רשומה בבורסות קריפטו כלשהן), אנו מציעים ש- PI יעלה 0.16 דולר בזמן יציאתה, ומחירו יעלה הישאר באותה רמה לזמן מה כל עוד אין הייפ ברחבי השוק.

ערך רשת PI יהיה תלוי במידה רבה במספר המשתמשים והבורסות שמקבלות או דוחות מטבע PI. במקרה הטוב, תחזית מחירי ה- PI שלנו היא שרשת PI תגיע לשנה דולר בשנה לאחר שהיא רשומה סופית בפלטפורמות מסחר – ערך הקריפטו של Pi Network אמור לעלות כדי ליצור תנאים לצמיחה בריאה.

קשה לחזות את ערך פי פי בשנת 2026 מכיוון שחמש שנים הן לטווח ארוך מדי, והפרויקט עדיין צעיר יחסית. עם זאת, מחיר רשת PI עשוי לעלות ל -5 $ ומעלה אם הרשת מפותחת כראוי ויש מספיק הייפ. מטבעות קריפטו בעלי תכונות ייחודיות וערך תמיד מצליחים להשיג נתח מהעוגה.

אם אתה משקיע בקריפטו, עליך למצוא שירות ידידותי למשתמש עם עסקאות מהירות ומאובטחות ורשימה גדולה של מטבעות קריפטוגרפיים. אגב, צ'אנגלי תומך ביותר מ -200 מטבעות שתוכל להחליף תוך מספר דקות.

תחזיות מחירי Pi Network לשנים 2024–2030

למרות שעשויות להיות הרבה השערות לגבי ערכו של מטבע ה-Pi בעתיד, אף אחד לא בטוח לגבי זה. רק הזמן יראה, וכולנו רק צריכים לחכות ולראות. מיליוני משתמשים וכורים פעילים שומרים כעת על רשת הבטא של הפרוטוקול. אזור זה מקודד לחלוטין ומוכן לכבות כאשר הרשת תעלה בסופו של דבר לאוויר.

כאשר רשת Pi סוף סוף תשיק את הרשת המרכזית הפתוחה שלה לקהל הרחב, אנו חושבים של-Pi Coin יהיה ערך משלה. פרויקט Pi ללא ספק יציג התקדמות משלו אם זה אכן יקרה.

בורסות מטבעות קריפטו צפויות לרשום את רשת Pi בעתיד הקרוב. אם זה יקרה, ערך ה-Pi יעלה מעל הערך ההתחלתי של $0.

מחירי הפרויקטים הצפויים עולים לעתים קרובות במהלך השבועות הראשונים לאחר שהם נרשמו רשמית בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים. שווי השוק גדל כתוצאה מהביקוש האינטנסיבי כאשר אנשים ממהרים לקנות את "הדבר הגדול הבא". הערך העתידי של מטבע ה-Pi עשוי לעלות כתוצאה מכך.

עם זאת, במקרים כאלה, המחיר לעתים נדירות נשאר גבוה למשך תקופה ממושכת. מכיוון שאנשים מתחילים למכור את המטבעות שלהם כדי להרוויח כסף מהיר, זה קורה בדרך כלל כמה ימים לאחר שההתלהבות הראשונית דועכת. רשת Pi עשויה לחוות את אותו גורל – רק הזמן יגיד.

בתחזית מחירי רשת Pi שלנו, בדקנו הן את החוזקות והחולשות של Pi והן את היסטוריית המחירים של מטבעות קריפטוגרפיים עם מקרי שימוש דומים. בנוסף, היינו צריכים לשקול מה יקרה לשוק הקריפטו בעתיד וכיצד Pi עשוי להשתלב בתחום הקריפטו בשנים הקרובות.

שימו לב שכל זה הוא ספקולציה טהורה. ביצענו את תחזית המחירים של רשת Pi בהתבסס על ההנחה שהמטבע הקריפטוגרפי עומד להשיק רשת מרכזית פתוחה בהמשך השנה.

חיזוי מחיר מטבע Pi 2024

2024 עומדת כעת להיות השנה שבה רשת Pi סוף סוף משיקה את הרשת המרכזית שלה. אם זה יקרה, סוף סוף נראה את הערך האמיתי שלו – ומומחים רבים מצפים שהוא יהיה מתחת ל-$1.

על פי ההנחה שלנו שהמחיר של Pi יעקוב אחר אותן מגמות שעושות מטבעות אלטקוינים רבים אחרים, למטבע קריפטוגרפי זה תהיה עלייה זמן קצר לאחר הרישום שלו. תחילת 2024 הייתה ממש טובה לתעשיית הקריפטו, כאשר מטבעות קריפטוגרפיים רבים התאוששו מההפסדים הקודמים שלהם ועלו בערכם. מטבע ה-Pi צפוי לעקוב אחר פריחות שוק שמתרחשות, כך ש-2024 עשויה לראות את מחירו עולה לשיא של כל הזמנים.

בנוסף, ההייפ הכללי לקריפטו יכול להועיל רבות למטבע הקריפטוגרפי Pi. זה ידידותי למתחילים וחינמי לשלי. חוץ מזה, הוא מחובר למספר Pi, כך שאם ההייפ מתרחש במרץ 2024, הצוות שלו יכול לפרסם בצורה יעילה למדי ביום Pi.

דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו בעת ביצוע תחזית מחיר עתידית של מטבע Pi הוא שזה עשוי להיות די משתלם לעסקים להשקיע בו ולאמץ – למשל, זה מתאים לקריטריונים אילון מאסק קבע עבור מטבע קריפטוגרפי שעלול להפוך לאמצעי תשלום עבור טסלה.

חיזוי מחיר מטבע Pi 2025

תחזית המחיר שלנו לשנת 2025 היא שהקריפטו של Pi ימשיך לעלות – כלומר, אם הוא אכן יקבל השקה רשמית של הרשת המרכזית. כפי שהזכרנו בעבר, כל סוג של הייפ בקהילת הקריפטו יכול להועיל מאוד למטבע הדיגיטלי הזה, ולהגביר את מחירו.

אם שוק הדובים חוזר (והוא תמיד חוזר, בסופו של דבר) ומחירי הקריפטו לא יישארו באותה רמה שהם עכשיו, אנחנו לא רואים את Pi הופך לרווחי להפליא, אבל זו עדיין יכולה להיות השקעה טובה. אחרי הכל, אם רכשת אותו ב-$0, אז כל מחיר שהקריפטו של Pi יגיע אליו ייתן לך רווח.

תחזית מחיר מטבעות Pi לשנת 2026

מה Pi יהיה שווה ב-2026? אם הכל ילך לפי התוכנית, סביר להניח שהמטבע הקריפטו יישאר בערך באותה רמת מחיר למשך זמן מה, בדיוק כפי שעושים מטבעות אלטקוינים רבים. בתרחיש זה, Pi יעלה רק כשהשוק פורח או כשהקהילה או המפתחים יזרמו אותו.

כמובן שבסיכוי שלא יבחינו בו משפיענים בולטים או עסק גדול, המחיר של Pi עשוי לעלות, ואולי אפילו לעלות על 5$. זה (בהיצע המוערך הנוכחי במחזור של 68 מיליון, שרק יגדל עם הזמן) ישווה את שווי השוק של PI לכ-340 מיליון דולר, שלפחות בזמן כתיבת שורות אלו אפילו לא יכשיר אותו להיות 100 המטבעות הקריפטו המובילים .

חיזוי מחיר מטבע Pi 2027

תחזית מחיר מטבע ה-Pi שלנו לשנת 2027 היא שהמטבע הקריפטוגרפי יצליח להגיע לשיאים שלא ראה בעבר. אחרי הכל, אנחנו מצפים שהפרויקט הזה הולך למשוך יותר תשומת לב ככל שיעברו השנים, אז זה רק טבעי שמחירו יעלה.

העובדה שרשת Pi אימצה גישה של מובייל-ראשון בהחלט תועיל לה בעתיד: העולם הדיגיטלי עובר אט אט ממחשבים אישיים לטאבלטים וסמארטפונים. למרות שכמעט בלתי אפשרי לבצע חיזוי אמיתי של מחיר מטבע Pi ולמנות את המחיר העתידי של מטבע ה-Pi, אנו יכולים לומר שיש לו פוטנציאל מסוים להפוך לאחד המטבעות הדיגיטליים המובילים.

תחזית מחיר מטבעות Pi לשנת 2030

מה הולך לקרות לרשת Pi בעוד שש שנים? ובכן, רק הזמן יגיד. אם הכל ילך כשורה והמטבע לא רק יירשם כמתוכנן, אלא גם ישרוד את הנפילות שצפויות לעקוב אחר ההפגנות המוקדמות שלו, אז למטבע הדיגיטלי הזה יש סיכוי לשרוד עד 2030 ואפילו לחרוג מהמחיר הממוצע שראינו אותו. לפני השקת הרשת המרכזית.

כתב ויתור: אין לראות במאמר זה כמציע המלצות למסחר. שוק המטבעות הקריפטוגרפיים סובל מתנודתיות גבוהה ותנועות שרירותיות מדי פעם. למרות שניתוח מחירים הוא כלי שימושי, אין לראות בו ניבוי לביצועים העתידיים של כל מכשיר השקעה.

הגעתם עד לפה? זכיתם בתשנין לחיים!

יש אנשים שעמוק עמוק בתוכם הם בעצם שטחיים.

קרדיט: ראובן וימר

לצפייה בתשנינים נוספים עברו לכתבה הבאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

האתר לא מתקדם בגוגל? מלאו פרטים לבדיקה חינם!

אני זמין, שלחו לי הודעה :)