מטבע פאי תחזית עדכנית האם הוא באמת מצליח?

מטבע פאי האם הוא באמת כזו הצלחה מסחררת כמו שעושים ממנו או שהוא בכלל עבודה בעיניים שממשיכה למשוך אחריה משתמשים, בפוסט זה נסקור בדיוק היכן הוא עומד. [למי שרוצה להצטרף קוד הפניה: Richback]
מטבע פאי תחזית עדכנית האם הוא באמת מצליח? 2022

מטבע פאי הוא יחסית מטבע חדש בעולם המטבעות הקריפטוגרפים, אך עד כמה הוא הולך להצליל ולהתפתח, בכתבה זו אנחנו עונים על הכל, אך לפני שנפרט, חשוב להבין איך הכל התחיל.

כריית מטבעות קריפטוגרפיים היא תהליך מחשוב מורכב הדורש בדרך כלל שימוש בציוד מיוחד. כרטיסי מסך רבי עוצמה משמשים לכריית את'ריום ואילו ביטקוין כורים בעזרת ASIC שהם יקרים אף יותר. מפתחי רשת פי פי החליטו להפוך את הקריפטו שלהם לנגיש יותר. כל בעל סמארטפון יכול לכרות קריפטו של PI.

בעוד שמטבע PI Network פופולרי מאוד בקרב משתמשים, עתידו של מטבע הקריפטו PI אינו כה ברור.

העיקרון הבסיסי של מטבע פאי

מטבע פאי לוגו
מטבע פאי לוגו

המטרה העיקרית של מפתחי רשת ה- PI הייתה ליצור פלטפורמה פשוטה ונוחה לקריפטו ולחוזים חכמים שלא תצרוך הרבה אנרגיה כמו כמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. קבוצה של ארבעה בוגרי סטנפורד – האנתרופולוג צ'נגדיאו פאן, מדעני המחשב ניקולס קוקאליס ואורליאן שילץ, ורב העסקים וינס מק'פיליפ – התאחדו ויצרו אפליקציה פשוטה שיכולה גם לחלץ את האסימון החדש (מטבע PI) ולאחסן אותו.

אפליקציית PI הושקה ב -14 במרץ 2019 וביוני מספר המשתמשים הפעילים כבר עלה על 100,000. על פי ביקורות, משתמשים מוצאים שאפליקציית רשת ה- PI נוחה מאוד וקלת השימוש-זהה לאפליקציית Changelly. הכל מוסבר בצורה ברורה ותמציתית, ומאפשר למשתמשים לכרות מטבעות PI בקלות. אפליקציית ה- PI אפילו פועלת ברקע, כך שתוכל להמשיך לכרות מטבעות קריפטוגרפיים של PI באופן פסיבי במהלך היום שלך.

היתרונות העיקריים של קריפטו PI הם:

פַּשְׁטוּת. משתמש שמעולם לא שמע על ביטקוין וקריפטו לפני כן יוכל לכרות מטבע PI ללא מאבק. יש לנו מדריך שלב אחר שלב כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים של PI.
חלוקה הוגנת. מספר מטבעות ה- PI שנכרו אינו תלוי בקיבולת ובחומרה של המכשיר שלך.
תוספת רווחים. משתמשים שתורמים לפיתוח רשת PI מקבלים פרס.
מכיוון שלא צריך לתרום כוח מחשוב לכריית מטבע PI, הצפנה של רשת PI עשויה לעניין כל מי שרוצה להרחיב ולגוון את תיק הקריפטו שלו. כריית PI אינה תלויה בכוח המחשוב של המכשיר שלך, אך ישנם כמה גורמים נוספים המשפיעים על המהירות שבה אתה מכרה את ה- PI, כמו כמות האנשים שהפנית לאפליקציה. מהירות כריית מטבעות ה- PI יורדת ככל שאנשים כורים אותה יותר.

מהירות כריית PI עבור הפניות פעילות מחושבת על פי נוסחה זו:

X * 25% * (Y Pi/Hr + Y), כאשר X הוא מספר ההפניות ו- Y הוא מהירות הכרייה הבסיסית

כך, עבור 10 הפניות פעילות ומהירות כרייה של 0.39 תקבל:

10 * 25% * (0.39Pi/Hr + 0.39) = 1.975 Pi/Hr (1.975 מטבעות Pi לשעה)

מידע בסיסי אודות מטבע Pi

שם הפרויקטPI network
סימן מסחריPI
סוגToken
סוג רשתBlockchain
תאריך השקה14 March 2019
אתר רישמיhttps://minepi.com/ 

Cryptocurrency PI הפך פופולרי למדי בקרב הכורים: מספר המשתמשים הפעילים הגיע למיליון אחד בנובמבר 2019.

על פי Google Trends, שיא הפופולריות של מטבע ה- PI היה בפברואר 2021, כאשר מספר המשתמשים גדל באופן הפעיל ביותר.

תחזיות עתידיות למטבע פאי

כעת, בואו נגיע לחיזוי המחיר של רשת PI. ראשית, נסתכל על מה שיש למשפיעים לומר על מטבע הרשת PI.

יש לציין כי הצפנת Pi Network מקודמת בעיקר על ידי המשתמשים עצמם. הם מתארים את יתרונות הפלטפורמה ומספקים שמות הפניות לשיפור ההכנסות שלהם. נראה שהתוכנית עובדת בצורה מושלמת.

רשת PI היא פרויקט צעיר יחסית אך מבטיחה מאוד – הכורים אינם מפקפקים בפוטנציאל שלה.

תחזית עתידית לשווי מטבע PI

המחיר הנוכחי של רשת Pi הוא כלום. המפתחים בונים ומפתחים כעת את התשתית של רשת PI, והמטבע עדיין לא רשום בבורסות כלשהן. במהלך הרבעון הראשון של 2021 השיקה רשת PI את אפליקציית סיעור מוחות של Pi המאפשרת למשתמשים להציע רעיונות משלהם ולהצטרף לפרויקטים שהחלו אחרים. צוות רשת PI עובד כעת על בניית פלטפורמת השירות PI. מטבע PI קיבל גם ארנק משלו בחודש אפריל. השלב האחרון בפיתוח רשת PI יהיה תחילת המסחר. אז בעצם נוכל לראות את מחיר הרשת PI בפועל.

למרות שאין ברשת תחזיות מחיר מסוימות לרשת Pi (ואינן יכולות להיות, מכיוון שהיא עדיין לא רשומה בבורסות קריפטו כלשהן), אנו מציעים ש- PI יעלה 0.16 דולר בזמן יציאתה, ומחירו יעלה הישאר באותה רמה לזמן מה כל עוד אין הייפ ברחבי השוק.

ערך רשת PI יהיה תלוי במידה רבה במספר המשתמשים והבורסות שמקבלות או דוחות מטבע PI. במקרה הטוב, תחזית מחירי ה- PI שלנו היא שרשת PI תגיע לשנה דולר בשנה לאחר שהיא רשומה סופית בפלטפורמות מסחר – ערך הקריפטו של Pi Network אמור לעלות כדי ליצור תנאים לצמיחה בריאה.

קשה לחזות את ערך פי פי בשנת 2026 מכיוון שחמש שנים הן לטווח ארוך מדי, והפרויקט עדיין צעיר יחסית. עם זאת, מחיר רשת PI עשוי לעלות ל -5 $ ומעלה אם הרשת מפותחת כראוי ויש מספיק הייפ. מטבעות קריפטו בעלי תכונות ייחודיות וערך תמיד מצליחים להשיג נתח מהעוגה.

אם אתה משקיע בקריפטו, עליך למצוא שירות ידידותי למשתמש עם עסקאות מהירות ומאובטחות ורשימה גדולה של מטבעות קריפטוגרפיים. אגב, צ'אנגלי תומך ביותר מ -200 מטבעות שתוכל להחליף תוך מספר דקות.

כתב ויתור: אין לראות במאמר זה כמציע המלצות למסחר. שוק המטבעות הקריפטוגרפיים סובל מתנודתיות גבוהה ותנועות שרירותיות מדי פעם. למרות שניתוח מחירים הוא כלי שימושי, אין לראות בו ניבוי לביצועים העתידיים של כל מכשיר השקעה.

ניווט מהיר בכתבה

פוסטים נוספים

מלאו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות

השאירו לי פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם, אל דאגה השיחה היא ללא התחייבות ובחינם לגמרי.

אני זמין, שלחו לי הודעה :)