קורס שופיפיי מלא בחינם

שופיפיי היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני המסייעת לעסקים לנהל חנויות אונליין. היא מציעה אלטרנטיבה טובה לפתיחת חנויות עבור עסקים פיזים כדי להגיע ללקוחות ברמה גלובלית. אפשרות זו עוזרת לך להגדיל הן את המכירות והן את טווח הגעה ללקוחות מבלי לחוות את כאבי הגדילה שמגיעים עם הרחבת העסק.
קורס שופיפיי

מה זה בכלל שופיפיי?

שופיפיי היא אפליקציה קלה לשימוש עבור בעלי עסקים באינטרנט היא מגיעה גם עם אפליקציית נקודת מכירה (POS) לתשלום סחורות במקומות פיזיים. בנוסף היא מציעה לסוחרים את היכולת ליצור חוויה רב-ערוצית שעוזרת להציג את המותג שלהם.

שופיפיי היא פלטפורמה מבוססת מנוי (צריך לשלם על החנות מנוי חודשי), אתה יכול ליצור אתר אינטרנט ולהשתמש בפתרון של עגלת הקניות שלהם כדי למכור, לשלוח ולנהל את המוצרים שלך.

שופיפיי מגיעה עם מגוון כלים שעוזרים לך לנתח כל היבט של החנות האינטרנטית שלך. בעזרת הכלים הללו, משתמשים יכולים לעצב חוויות מקוונות מותאמות אישית ללקוחות ולמקסם את ההחזר על ההשקעה (ROI) על הוצאות השיווק שלהם. הטכנולוגיה גם עוזרת לצמצם עלויות על ידי אוטומציה של ניהול קשרי לקוחות, ניהול מלאי, עסקאות ועוד.

אם אתם רק מתחילים בתחום ואין לכם מושג מה זה חנויות אינטרנטיות ומה זה דרופשיפינג, הנה מדריך שעשיתי דרופשיפינג למתחילים שיתן לכם את הכלים אתם צריכים על מנת להתחיל ולהכיר את התחום יותר לעומק.

האם שופיפיי מתאימה גם לעסקים קטנים?

Shopify מגיעה עם חבילה מלאה של תכונות שעוזרות לך להשיק ולנהל את החנות שלך. זה גם לא דורש שום שימוש בקוד כדי שמשתמשים יתחילו להשתמש בה ואינו דורש התקנת תוכנה או שירותי אירוח נוספים.

היא מאוד חסכונית עם תוכניות שנעות בין $29 ל- $299 לחודש, ואין עמלות עסקה נוספות אם אתה משתמש ב-Shopify Payments. התוכנית הבסיסית מגיעה עם תכונות הכוללות שחזור עגלה נטושה, כרטיסי מתנה, יצירת הנחות, ניתוח הונאה, היכולת למכור ב-133 מטבעות עצומים, ויכולת להקצות מלאי לחנויות קמעונאיות, מחסנים או מקומות אחרים שבהם אתה מאחסן מוצרים.

שופיפיי ידועה בעיקר בזכות קלות השימוש שלו ותכונת עיצוב אתרים מודרנית. הטבות נוספות כוללות את היכולת לכלול מוצרים ללא הגבלה, דומיין מותאם אישית, תשלום Shopify המותאם אישית המאפשר לך לקבל כרטיסי אשראי (בנוסף לתשלומי PayPal) מבלי להגדיר שער תשלום של צד שלישי, תמיכת לקוחות ועוד.

תוכניות נוספות זמינות אם אתה צריך יותר משתמשים ותכונות מתקדמות לעסקים שגדלים, אלו חדשות טובות אם אתה חווה צמיחה. כל זה בנוסף ליכולות למכור במדיה חברתית כמו פייסבוק, הפקת דוחות וניתוחים ואפילו גישה לנייד.

קורס שופיפיי מבוא

איך שופיפיי עובדת?

Shopify עובדת באמצעות מודל התוכנה כשירות (SaaS) באמצעות מנוי חודשי. זהו פתרון מבוסס ענן, כלומר אינך צריך לדאוג לגבי שדרוג או תחזוקה של תוכנות או שרתי אינטרנט. זה נותן לך את הגמישות לגשת ולנהל את העסק שלך מכל מקום עם חיבור לאינטרנט. עם Shopify, אתה יכול להתאים אישית את המראה והתחושה של החנות המקוונת שלך עם בונה החנויות המקוונות וערכות הנושא המוצעות. משתמשים יכולים להחזיק בחנות Shopify תוך 15 דקות בלבד.

באמצעות מסחר אלקטרוני יש אפשרות ליצור אתר האינטרנט ולהשתמש בו כפתרון באמצעות עגלת קניות מובנת כדי למכור מוצרים. יש לך גם את היכולת ליצור ולהתאים אישית את החנות האינטרנטית שלך; למכור במספר מקומות, כולל אינטרנט, נייד, מדיה חברתיץ ועוד.

מבחינת אבטחה, עם Shopify, אתה יכול לשמור את פרטי התשלום והנתונים העסקיים בטוחים מכיוון ש-Shopify Payments מתאימה לתקן PCI ותומכת בקופה מאובטחת.

Shopify Payments עוזרת למנוע את הטרחה של הקמת ספק תשלומים או חשבון עם צד שלישי מכיוון שהוא מוגדר אוטומטית לקבל את כל אמצעי התשלום העיקריים ברגע שאתה בונה את החנות שלך.

קורס שופיפיי ארגז הכלים שלכם

קורס שופיפיי הכרות לסביבת עבודה

מה ניתן למכור באמצעות שופיפיי?

Shopify מציעה פתרונות למכירה של מגוון רחב של מוצרים לא רק מוצרים פיזיים אלא גם שירותים, חברות, כרטיסים לאירועים, חוגים, כרטיסים דיגיטליים ואפילו קבלת תרומות.

אין הגבלה על מספר המוצרים והשירותים שאתה מוכר באינטרנט. אם אתה סוחר במוצרים לא מוחשיים Shopify היא אפשרות מצוינת למכור את המוצרים שלך באינטרנט. אם אין לך מוצרים ושירותים, תוכל לבחור להקים חנות דרופשיפינג.

פתרון הדרופשיפינג מאפשר לך למכור מוצרים מבלי להחזיק במלאי כלשהו. אתה יכול לרכוש מוצרים בנפרד מיצרן, סיטונאי או ספק אחר ולשלוח אותם ישירות ללקוח שלך.

כאשר אתה מחליט למכור מוצר, אתה פשוט שולח הזמנה ישירות לספק שבחרת שמצדו ישלח את המוצר עבורך, יעבד את התשלום, ולאחר מכן ישלח לך את ההפרש בין החיוב שהם עושים עבור המוצר לבין המחיר אתה מחייב.

המודל של דרופשיפינג
המודל של דרופשיפינג

יתרונות לשימוש בשופיפיי

שופיפיי מגיעה עם סט כלים שעוזרים להקל על מאמצי המכירות שלך. מלבד יצירת הכנסה נוספת וגישה ליותר לקוחות עבור העסק שלך באמצעות מכירות באינטרנט, היא מציעה גם את היתרונות הבאים.

קלות שימוש
היא עוזרת לך למכור מוצרים או שירותים עם כמות מינימלית של תצורה. זה מגיע עם עורך גרירה ושחרור אינטואיטיבי שבו אתה יכול לערוך את המראה של דף הבית של החנות המקוונת שלך ללא צורך בקידוד כלשהו. היא מציעה אלטרנטיבה טובה למי שרוצה פתרון מלא, ללא טכניקות הקשורות לפיתוח אתרים ואירוח. אם אתה רוצה יותר שליטה על המראה והתחושה של דף הבית שלך, יש לך אפשרות לערוך את האתר שלך גם באמצעות קוד.

עיצובים מותאמים לנייד עבור החנות
היתרונות של חנות מקוונת הם בכך שהיא מאפשרת תהליך קנייה/מכירה מהיר וקל מבחינת מציאת המוצר הטוב ביותר עבור הלקוחות. חנויות מקוונות פועלות 24/7, ומאפשרות ללקוחות להיכנס לאינטרנט בכל שעה ביום ולקנות מוצרים ושירותים. זה הוביל לכך שיותר ויותר לקוחות עוברים מהחנות המסורתית לקניית סחורות לשירותים באינטרנט.

Shopify מגיעה עם עיצוב ידידותי לנייד שעוזר ללקוחות להשתמש במכשירים הניידים שלהם כדי לקנות בחנות שלך. ערכות הנושא הרספונסיביות לנייד של Shopify עוזרות למשוך יותר לקוחות לחנות. על ידי התקנת אפליקציית Shopify, אתה יכול להיכנס לחשבון שלך ולהתחיל להפעיל את החנות שלך מהמכשיר הנייד. האפליקציה של Shopify פועלת הן במכשירי אייפון ואנדרואיד.

יכולת להשתמש בדומיין משלך
עם שופיפיי אתה יכול להשתמש בשם הדומיין שלך, אתה יכול לחבר אותו ל-Shopify ממנהל החנות שלך. במקרה שאין לך שם דומיין, אתה יכול לקנות שם דומיין דרך Shopify או ספק צד שלישי.

שילוב מדיה חברתית
עם שופיפיי, אתה יכול למכור גם באמצעות מדיה חברתית, מיקומים פיזיים ומודעות. כדי להגביר את השיווק והמכירות שלך תוכל לשלב את Shopify עם פייסבוק ואינסטגרם כדי להגיע גם לקהל היעד שלך.

ערכות נושא מדהימות
יש לך אפשרות להתאים אישית או לבנות את המראה והתחושה של החנות שלך על ידי שינוי של ערכת הנושא כך שיתאים לצרכי המיתוג שלך.

ערכות הנושא של Shopify מציעה אוסף של למעלה מ-70 תבניות פרימיום וחינמיות למסחר אלקטרוני. שופיפיי מציעה מגוון רחב של תבניות, שמספר מהן זמינות בחינם. התבניות תואמות מוצרים, ביגוד ואופנה, אלקטרוניקה, אמנות וסוגים אחרים של אתרי מסחר.

ניתן לשחק עם ערכות נושא אלו מבלי ידע בקוד כמו -HTML או-CSS ולאפשר לך להעלות לוגו, לשנות פונטים, צבעים ועוד. משתמשים יכולים גם להתאים אישית את הפריסה של דף הבית שלהם, להוסיף באנרים, מצגות ועוד.

ידידותי לדרופשיפר

Shopify מציעה למשתמשים גישה בסיכון נמוך יותר לדרופשיפינג. מה זה דרופשיפינג של Shopify? במילים פשוטות, Shopify dropshipping מאפשרת לך למכור מוצרים באמצעות ספק שמחזיק את המלאי ושולח את המוצר עבורך.

באמצעותו תוכלו למצוא מוצר למכירה, למצוא ספק דרופשיפינג, לבנות את חנות המסחר האלקטרוני שלכם, להעלות את המוצרים שלכם לאתר ולהתחיל לשווק את חנות הדרופשיפינג שלכם.

כלי שיווק ל-SEO

לחנויות מקוונות של Shopify יש SEO מובנה עם תכונות שיעזרו לך לייעל את התוכן שלך להשפעה רבה יותר. בעזרת כלי זה, חלק מה-SEO מטופל באופן אוטומטי כאשר תגים קנוניים שנוצרו אוטומטית מתווספים לדפים כדי למנוע תוכן משוכפל להופיע בתוצאות החיפוש.

קבצי sitemap.xml ו-robots.txt של האתר שלך נוצרים אוטומטית, וערכות נושא יוצרות אוטומטית תגי כותרת הכוללים את שם החנות שלך.

כמו כן, ערכות נושא נדרשות לאפשרויות קישור ושיתוף במדיה חברתית כדי להקל עליך לשווק את החנות שלך. אתה יכול גם לבצע אופטימיזציה של התוכן שלך באמצעות תכונות המובנות ב- Shopify. לדוגמה, אתה יכול לערוך את תגי הכותרת, תיאורי המטא וכתובות האתרים עבור פוסטים בבלוג, דפי אינטרנט, מוצרים ואוספים.

קורס שופיפיי ניהול והקמת מוצר

הודעות על עגלה נטושה
שופיפיי מגיעה עם כלים מובנים של עגלה נטושה עם כמה תכונות בסיסיות שיעזרו לך לשחזר נטישות של עגלה. אתה יכול לסקור עגלות נטושות אחת אחת, ולשלוח אימייל באופן ידני או אוטומטי.

אתה יכול גם לשלוח מייל מותאם אישית ללקוח מסוים לגבי העגלה הנטושה שלו. ממסך התיקים הנטושים אתה פשוט לוחץ על מספר התשלום שברצונך לשחזר ולוחץ על שלח אימייל לשחזור עגלה.

לאחר מכן פשוט הזן איזו הודעה שתרצה ולחץ על סקור דוא"ל כדי לסקור ולשלוח את הדוא"ל שלך.

קורס שופיפיי פרסום ושיווק

טיפים לשדרוג ושיפור החנות שלכם

Shopify מציידת אותך בכל מה שצריך בנוגע לבניית החנות האינטרנטית שלך, עם זאת, נוכחות באינטרנט היא רק ההתחלה. תצטרך למשוך לקוחות, לקדם את המוצרים שלך, להציע שירות לקוחות מעולה כדי לוודא שאתה נשאר תחרותי. אין נוסחה אחת בטוחה שתבטיח את הצלחת החנות שלך.

עם זאת, יש כמה טיפים מצוינים שיכולים להעלות את סיכויי ההצלחה שלך. הנה כמה טיפים להגדלת החנות המקוונת שלך.

בדוק את הגדרות הנייד שלך
בואו נודה בזה, מכשירים ניידים הם הדבר החם בכל הנוגע למכירות באינטרנט. מכשירים כמו טאבלטים וסמארטפונים הם כעת המכשירים הנפוצים ביותר לגלישה ורכישה באינטרנט. אם אתה רוצה להצליח בשוק הדיגיטלי, וודא שהחנות שלך רספונסיבית לנייד הצורה הטובה ביותר.

בצע אופטימיזציה עבור SEO
תצטרך לבצע אופטימיזציה של חנות האינטרנט שלך לקידום אתרים כדי להוביל יותר תנועה לחנות שלך. התנועה המקוונת של החנות שלך תגיע בעיקר ממנועי חיפוש כמו גוגל. לכן תצטרך לדרג גבוה בקרב המתחרים שלך. דירוג גבוה במנועי החיפוש יכול להביא לך יותר תנועה יומית והיא צורה זולה יותר של לכידת לקוחות באמצעות מנועי חיפוש לעומת פרסום ממומן.

יצירת מודעות
כדי שתוכל לרתום את כוחה של מכירה באינטרנט תצטרך להגיע ביעילות לקהל היעד שלך. אתה יכול להפעיל מודעות בפייסבוק, גוגל, אינסטגרם ורשתות חברתיות אחרות.

עם זאת, כדי להיות אפקטיבי תצטרך לזהות את הפלטפורמה שבה הקהל שלך מבלה הכי הרבה זמן ואת הפלטפורמות המתאימות ביותר לנישה שלך.

אתה לא יכול להתעלם מהיתרונות של פרסום מקוון עבור העסק שלך כדי להעביר מסרים רלוונטיים, מותאמים אישית ובזמן ללקוחות שלך. אתה יכול להשתמש במדיה בתשלום כדי למקד לשוק הנכון, אך היזהר מהעלויות הגוברת.

הוסף ביקורות חיוביות לאתר שלך
הוכחה חברתית היא כלי חובה כאשר לקוחות מתלבטים לגבי קניית המוצרים שלך. ביקורות טובות ודירוגים עוזרים לקונים לקצר את המחקר ולקבל החלטות מהר יותר ובביטחון רב יותר.

מוניטין חיובי באמצעות ביקורות על המוצרים והשירותים שלך משפיע לטובה על המכירות שלך. עודד לקוחות לכתוב ביקורות על המוצר והשירותים שלך. ביקורות טובות יכולות להגביר את המכירות מכיוון שצרכנים ממש עוברים על ביקורות של לקוחות – אפילו כאלה שנכתבו על ידי אנשים זרים.

קורס שופיפיי בונוסים אחרונים

שימו לב: יכול להיות שחלק מהשורות קוד כאן כבר לא יעבדו על תבניות חדשות, חשוב מאוד ליצור גיבוי לפני לתבנית!

שאלות נפוצות

5/5 (1 Review)
ניווט מהיר בכתבה

פוסטים נוספים

מלאו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות

השאירו לי פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם, אל דאגה השיחה היא ללא התחייבות ובחינם לגמרי.

אני זמין, שלחו לי הודעה :)