לוגו אתר
לירן אלידומי

בונה ומקדם אתרים, מתעסק בתחום הדיגיטל כבר מס׳ שנים, אוהב לשחק כדורגל ולטייל בארץ.

איך להתחיל בלוג לקידום בגוגל

איך להתחיל בלוג לקידום בגוגל
אם אתה חושב לפתוח בלוג, הדבר החשוב ביותר שיש לי לומר לך הוא: לך על זה! התחל את הבלוג שלך! פשוט עשה זאת! כתיבת בלוגים היא אסטרטגיית SEO מעולה, זה הרבה כיף, ובלוג הוא כלי שיווקי נפלא! בלוג חדש יאפשר לכם לבצע בחירות חכמות ואסטרטגיות. פשוט הקדש מעט זמן לחשוב כיצד להקים את הבלוג שלך לפני שתתחיל, כך שתהיה לך פחות עבודה בהמשך. בואו נעבור את הצעדים שעליכם לנקוט כשאתם פותחים בלוג חדש. באופן אידיאלי, אתה לוקח אותם לפי הסדר הזה, אבל אם אתה לא יכול, ודא שאתה מקדיש מחשבה לפני שאתה מתחיל.
תוכן עניינים

בחירת נישה

אתה צריך תמיד לכתוב על מה שאתה יודע. אבל אתה לא צריך לכתוב על כל מה שאתה יודע. בחר נישה. תחליט על הנושא העיקרי וכתוב פוסטים הקשורים לנושא זה. סביר יותר שהקהל שלך יחזור ויקרא את הפוסטים האחרים שלך אם אתה כותב על נושאים דומים. אנשים יידעו למה לצפות. פתיחת בלוג על אמא ומשפחה מרמזת שאתה כותב על כל הדברים הנוגעים לילדיך ולחיי המשפחה. פתיחת בלוג נסיעות מרמזת שאתה כותב על נסיעה. אתה יכול לכתוב על משהו מעט מחוץ לנושא כמובן מדי פעם, אבל נסה לדבוק בנישה שלך. קהל של בלוג טיולים לא מצפה לפוסט בבלוג על גינון.

ביצוע מחקר מילות מפתח

לאחר שבחרת בנישה שלך, קרא את היסודות של מחקר מילות מפתח. נסה לברר מה אנשים מחפשים. באילו מילים הם משתמשים כאשר הם רוצים לקרוא על הנישה שלך והנושא שלך? אתה באמת צריך להיכנס לראשי הקהל הפוטנציאלי שלך. אם אתה מבצע מחקר מילות מפתח שלך כראוי, אתה אמור בסופו של דבר לרשימה ארוכה של מילות מפתח שתרצה למצוא עבורן. נסה להמציא מילות מפתח תחרותיות וראשיות וכן מילות מפתח פחות תחרותיות עם זנב ארוך. ואל תשכחו להקדיש גם כוונה לחיפוש מחשבה!

תכנון מבנה האתר

תתחיל עם דף חדש, זה הזמן הטוב ביותר לחשוב על מבנה האתר. אילו קטגוריות פופולריות בנישה שלך? מהן מילות המפתח הראשיות החשובות ביותר שתרצה לדרג עבורן? עליכם לכתוב מאמר ארוך ובועט על כל אחת ממילות המפתח הללו. אלה יהיו המאמרים החיוניים ביותר שלך, או במילים אחרות, תוכן אבן הפינה שלך. אתה צריך לתת למאמרים האלה מקום בולט באתר שלך.

אחרי שכתבת את המאמרים היפים האלה כעוגנים, כתוב הרבה פוסטים בבלוג על נושאי משנה של אותו נושא עיקרי ותמיד צור קישור לאבני היסוד שלך. בדרך זו, תגיד לגוגל בדיוק מה המאמרים החשובים ביותר באתר שלך.

כתיבת פוסט ראשון

קח קצת זמן לחקור מילות מפתח ולחשוב על מבנה האתר. אבל לא לקחת יותר מדי זמן. פשוט כתוב את ההודעה הראשונה! קח עט ונייר ופשוט עשה את זה. הבלוג שלך מתחיל בפוסט הראשון. הפוסט הזה לא צריך להיות מושלם; הוא רק צריך להתפרסם..

הוספת תמונה או וידאו

כתיבת פוסט בבלוג זה יותר מכתיבת סיפור נחמד; בבלוג מצליח יש גם תמונות וסרטונים. על כל פוסט לכלול תמונה אחת לפחות. צילום תמונות נחמדות בעצמך הוא דרך נהדרת ליצור תמונות. יצירת סרטונים קצרים היא אסטרטגיה ממש טובה גם כן. במיוחד אם אתה כותב בלוגים על (היבטים) של החיים שלך, צילומים שלהם הם דבר הכרחי.

ביצוע אופטימיזציה למנוע החיפוש

לפני פרסום הפוסט שלך, בצע אופטימיזציה באמצעות תוסף Yoast SEO. אל תשכח ליצור כותרת SEO מדהימה וקטע תוכן טוב שמושך את המשתמשים. כוונן את הטקסט שלך מחדש. ודא שהטקסט שלך קריא, כמו כן שהוא גם ידידותי לקידום אתרים.

קדם את הבלוג שלך

השימוש במדיה החברתית הוא הדרך הטובה ביותר להגיע ולהגדיל את קהל הבלוג שלך. לכן לבלוג שלך צריך להיות עמוד פייסבוק. שיתוף הפוסטים שלך בפייסבוק הוא אסטרטגיה שיווקית טובה. אל תשכח גם את אינסטגרם וטוויטר!

בנוסף לשימוש במדיה החברתית לקידום הבלוג שלך, אנו ממליצים לך לשלוח עלון דיגיטלי. תן לאנשים להירשם אליו ולשלוח הודעות דוא"ל עם הפוסטים האחרונים שלך בבלוג ותכנים אחרים שהם עשויים ליהנות מהם.

אל תוותר!! תתמיד!!

הדבר החשוב ביותר בעת פתיחת בלוג – מלבד הקמת הבלוג החדש שלך – הוא כתיבת הפוסט הראשון בבלוג. לאחר שכתבת את הפוסט הראשון, הבלוג שלך התחיל. מאותו הרגע, עליך להמשיך לכתוב פוסטים בבלוג כדי להצליח. לכן, נסו לקבוע את התדירות לפרסום פוסטים חדשים. אתה לא צריך לכתוב בלוגים כל יום, פעם בשבוע או אולי אפילו פעם בשבועיים יכול להיות תדר נחמד מלכתחילה. מצא תדר שתוכל להיצמד אליו! הקהל שלך יידע למה לצפות אם תדירות הבלוגים שלך יציבה.

מאמרים נוספים
6 טעויות SEO נפוצות ביותר וכיצד להימנע מהן

6 טעויות SEO נפוצות ביותר וכיצד להימנע מהן

אתה לא בטוח מדוע אתה לא מדורג במקום הראשון למילות המפתח הממוקדות שלך ב- Google? יתכן שאתה עושה את אחת הטעויות שהרבה בעלי אתרים אחרים עושים. זה קורה הרבה. החל מעסקים מקומיים קטנים ועד ארגונים גדולים, הרבה אתרים עושים טעויות דומות. כאן, תראה סקירה כללית של בעיות בקידום אורגני שאני נתקל בהן בתדירות גבוהה. וכמובן, אני אסביר איך אפשר להימנע מהן או לפתור אותן.

מה גוגל עושה ואיך היא עובדת?

מה גוגל עושה ואיך היא עובדת?

איך גוגל עובדת? מה בעצם גוגל עושה? עבור רבים מכם אלה יהיו חדשות די ישנות. אבל לכל מי שחדש בעולם ה- SEO: תן לי להסביר מה גוגל עושה ואיך SEO עובד. באופן שקל לעקוב מכיוון שהבנת זה באמת עוזרת לך ליצור אסטרטגיית SEO שעובדת! בואו נסתכל 'מאחורי הקלעים'.

מהו מחקר מילות מפתח?

מהו מחקר מילות מפתח?

אם יש לך עסק בימינו, ייתכן שהאתר שלך יהפוך לחבל ההצלה שלך. אין זמן לבזבז: בוא נתחיל עם SEO ונשפר את הדירוג שלך בגוגל. מחקר מילות מפתח הוא צעד ראשון חיוני. כאן תגלה מה זה ואילו גורמים עליך לקחת בחשבון.