בלוג

6 טעויות SEO נפוצות ביותר וכיצד להימנע מהן

6 טעויות SEO נפוצות ביותר וכיצד להימנע מהן

אתה לא בטוח מדוע אתה לא מדורג במקום הראשון למילות המפתח הממוקדות שלך ב- Google? יתכן שאתה עושה את אחת הטעויות שהרבה בעלי אתרים אחרים עושים. זה קורה הרבה. החל מעסקים מקומיים קטנים ועד ארגונים גדולים, הרבה אתרים עושים טעויות דומות. כאן, תראה סקירה כללית של בעיות בקידום אורגני שאני נתקל בהן בתדירות גבוהה. וכמובן, אני אסביר איך אפשר להימנע מהן או לפתור אותן.

מה גוגל עושה ואיך היא עובדת?

מה גוגל עושה ואיך היא עובדת?

איך גוגל עובדת? מה בעצם גוגל עושה? עבור רבים מכם אלה יהיו חדשות די ישנות. אבל לכל מי שחדש בעולם ה- SEO: תן לי להסביר מה גוגל עושה ואיך SEO עובד. באופן שקל לעקוב מכיוון שהבנת זה באמת עוזרת לך ליצור אסטרטגיית SEO שעובדת! בואו נסתכל 'מאחורי הקלעים'.

איך להתחיל בלוג לקידום בגוגל

איך להתחיל בלוג לקידום בגוגל

אם אתה חושב לפתוח בלוג, הדבר החשוב ביותר שיש לי לומר לך הוא: לך על זה! התחל את הבלוג שלך! פשוט עשה זאת! כתיבת בלוגים היא אסטרטגיית SEO מעולה, זה הרבה כיף, ובלוג הוא כלי שיווקי נפלא! בלוג חדש יאפשר לכם לבצע בחירות חכמות ואסטרטגיות. פשוט הקדש מעט זמן לחשוב כיצד להקים את הבלוג שלך לפני שתתחיל, כך שתהיה לך פחות עבודה בהמשך. בואו נעבור את הצעדים שעליכם לנקוט כשאתם פותחים בלוג חדש. באופן אידיאלי, אתה לוקח אותם לפי הסדר הזה, אבל אם אתה לא יכול, ודא שאתה מקדיש מחשבה לפני שאתה מתחיל.

מהו מחקר מילות מפתח?

מהו מחקר מילות מפתח?

אם יש לך עסק בימינו, ייתכן שהאתר שלך יהפוך לחבל ההצלה שלך. אין זמן לבזבז: בוא נתחיל עם SEO ונשפר את הדירוג שלך בגוגל. מחקר מילות מפתח הוא צעד ראשון חיוני. כאן תגלה מה זה ואילו גורמים עליך לקחת בחשבון.